Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Via onze nieuwsbrief ontvang je als allereerste alle informatie over de nieuwe collectie, leuke acties en nog veel meer. Iedereen die zich nu aanmeld voor onze nieuwsbrief ontvangt bovendien een kortingscode t.w.v. 5%.Liefs Selina

View our privacy policy and termen

CONTACT US | +31621512282 | [email protected]

Norah Grey bone white

€139,95
Ons nieuwste model sneaker met een toffe chunky zool!
Op voorraad

TANGO - NORAH GREY BONE WHITE

Ons nieuwste chunky sneaker modelletje, WE LOVE IT! Deze effen beige kleurige sneaker heeft een chunky uiterlijk door de zool van circa 3 cm dik en is gemaakt van 100% leer. Door de neutrale beige kleur is deze sneaker super makkelijk te combineren met al jouw favoriete outfitjes. Daarnaast zitten deze schoenen ook nog super comfortabel, al met al een echte musthave dus! De sneakers zijn verkrijgbaar in de maten 36 t/m 41 en vallen goed op maat.

We adviseren de schoenen regelmatig te behandelen met een beschermde spray om zo lang mogelijk plezier te hebben van deze schoenen!

Materiaal:
Leer 

Pasvorm:
Valt goed op maat

0 sterren op basis van 0 beoordelingen
VRAGEN?
VRAGEN?
Vragen over dit product of onze webshop?
Wij beantwoorden jouw vraag binnen één dag! Neem contact op